Roletki Materiałowe - w zabudowie ( skrzynka plus prowadnice ) - Firmont

Przejdź do treści

Roletki Materiałowe - w zabudowie ( skrzynka plus prowadnice )

Oferta > Roletki Materiałowe
 
SYSTEM UNI - to nowoczesny system kasetowy, posiadający wiele zalet. Płaskie prowadnice i niewielka kasetka idealnie komponują się z ramą skrzydła okiennego. Automatyczny mechanizm łańcuszkowy sprawia, że jest on wyjątkowo wygodny w użytkowaniu, a zastosowanie grubej i mocnej rury nawojowej powoduje, iż można go z powodzeniem stosować na dużych szerokościach. Ponadto przy zastosowaniu przyklejanego profilu przystawkowego system ten można zamontować w sposób zupełnie bezinwazyjny - przykleić przy użyciu taśmy piankowej.
System oferowany jest w ośmiu kolorach: białym, brązowym i srebrnym oraz w 6 kolorach drewnopodobnych.
 System UNI oferowany jest również w wersji przestrzennej (UNI DUO) - prowadnice o przekroju litery C nie zawężają światła okna i sprawdzają się w przypadku wystąpienia nietypowych listew przyszybowych. Oprócz wersji z osprzętem aluminiowym występuje również wersja PCV, której główna, zaletą jest estetyka wykonania oraz przystępna cena. System w wersji PCV dostępny jest w kolorze białym.
 

SYSTEM BAMAR - jest to roletka kasetowa w prowadnicach, której osprzęt może być wykonany z aluminium lub PCV. Istotną cechą wyróżniającą ten typ roletki spośród innych systemów kasetowych jest sposób montażu, który polega na przyklejeniu do ramy okiennej wzmocnioną taśmą piankową zarówno kasety jak i prowadnic.
 
Dzięki takiemu rozwiązaniu okno nie zostaje naruszone przez elementy mocujące (np. wkręty). Po zamontowaniu roletka nie zawęża prześwitu szyby, a miękka linia kasety i prowadnic doskonale komponuje się z profilem okna. Sterowana jest za pomocą niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego wyposażonego w hamulec. Występuje również w wersji sprężynowej (BAMAR SPR), stosowanej najczęściej do okien dachowych oraz przy niestandardowym kierunku zaciągania roletki (z dołu do góry lub z boku na bok). Nowościąjest system BAMAR BETA, który pozwala na zastosowanie dwóch niezależnych roletek w jednej kasecie. System BAMAR w wersji aluminiowej i sprężynowej oferowany jest w kolorach białym, ciemnobrązowym i srebrnym oksydowanym, w wersji z PCV w kolorze białym oraz czterech kolorach drewnopodobnych, natomiast BAMAR BETA wyłącznie w kolorze białym.

GALERIA MATERIAŁÓW
Wróć do spisu treści